5 הצגות ילדים שכדאי לכם לקחת את הקטנים שלכם

החופש הגדול מתקרב בצעדי ענק ואם אתם הורים לילדים סביר להניח שאתם תצטרכו לפנות לעצמכם זמן בלו"ז כדי להעסיק אותם בדרכים שונות ויצירתיות. כמובן שאפשר לתת להם קצת ליהנות ברחבי הבית ולפרגן להם זמן מסך של טלוויזיה, טאבלט, מחשב ועוד שלל משחקים לילדים, אבל יש גבול לזמן המסך שאתם מאפשרים לילדים שלכם ורצוי לדאוג לפעילויות נוספות מעבר.

בדיוק בשביל זה תשמחו לדעת שריכזנו לכם בכתבה 5 הצעות נהדרות של הצגות ילדים מומלצות שכדאי לכם ללכת עם הקטנים שלכם. חשוב לציין שאם זה מעניין אתכם שווה לכם להזמין כרטיסים מראש ולא לחכות לרגע האחרון מכיוון שהזמינות של הכרטיסים מוגבלת, במיוחד בתקופת החופש הגדול. אז אם אחת ההצגות מוצאת חן בעיינכם שווה לכם לשריין כרטיסים מראש.

רגע לפני שאתם צוללים לרשימה שלנו, אם יש הצגות ילדים נוספות שבא לכם להמליץ עליהן אנחנו מזמינים אתכם לכתוב לנו עליהן בשרשור התגובות לכתבה בסוף הפוסט. אנחנו תמיד שמחים לגלות הצגות ילדים חדשות ומקוריות.

עכשיו בואו נתחיל ברשימה!

הצגות לילדים
Credit: Pixabay

טרופותי

הצגת ילדים שהיא עיבוד לספרה הנהדר של ג'וליה דונלדסון בעל אותו השם. במידה ואיכשהו אינכם מכירים את הספר אנחנו ממליצים לכם לקנות אותו לילדים שלכם אך כמובן זה לא מחייב על מנת ליהנות מההצגה עצמה. למי מכם שלא מכירים את העלילה, מדובר בסיפור על עכבר קטן ואמיץ שפוגש בדרכו חיות שרוצות לטרוף אותו והוא מפעיל את הדימיון והיצירתיות שלו על מנת להערים עליהם, העכבר ממציא חיה מפחידה בשם טרופותי.

הוא מספר לחיות הטורפות שהוא חבר טוב של אותו יצור מפחיד בשם טרופותי, וכך הוא מצליח להבריח אותם בכל פעם. אך הסיפור המומצא שלו הופך לאמיתי כאשר טרופותי מתגלה כיצור מציאותי ויום אחד הוא פוגש את העכבר במציאות. מה יעשה אותו עכבר אמיץ? האם יצליח להערים גם על טרופותי ולברוח ממנו?

פיטר פן

סיפור הילדים המפורסם מקבל עיבוד חדש ומרענן, מדובר בהצגה של הקאמרי עם תיאטרון אורנה פורת לילדים ונוער. ההצגה מלאה באבק פיות והיא תכבוש את לבבות הילדים שלכם ותעיף אותם הרחק אל ארץ לעולם לא, שם יפגשו את הדמויות הכל כך מוכרות של פיטר פן, וונדי, טינקרבל, קפטן הוק, סמי, הילדים האבודים, האינדיאנים ועוד רבים וטובים.

בהצגה מככבים אלון סנדלרמיה לנדסמן / יעלי רוזנבליט, עופרי ביטרמן, אלעד אטרקצ'י, נדב נייטס / גלעד מרחבי ועוד.

תירס חם בים בם בם

הפקה נהדרת של יוצרי מיומנה לאחד הספרים הכי מוכרים והאהובים של מרים רות "תירס חם – בים בם בם". אין כמעט ילד ומבוגר בישראל שאינם מכירים את ספר הילדים הזה, שמקבל עיבוד חדש ומהנה, מותאם לילדים בגיל הרך, ומועבר באופן שלא נראה כמותו.

בהצגה שמו דגש על העברת הסיפור באופן משעשע עם קצב עם מוזיקה ותנועתיות, כל זה בניצוחה של מייסדת להקת מיומנה איילון נופר. יש הרבה הצגות ילדים שמעבדות סיפורים קלאסיים אך ללא ספק זאת אחת הטובות שראינו בתקופה האחרונה.

שמוליקיפוד

הצגת הילדים האחרונה ברשימה שלנו היא 'שמוליקיפוד', מדובר בהצגת ילדים בהפקה של תיאטרון הילדים הישראלי שהיא עיבוד לספר הילדים ההמפורסם בעל אותו שם, שמקבל טוויסט מוזיקלי וקצבי בניהולה של אילון נופר. לא חייבים להכיר את הספר על מנת ליהנות מההצגה הזאת, גם אם איכשהו לא הקראתם את הספר לילדים תהיו בטוחים שהם יהנו מההצגה הזאת, שמלאה במוזיקה, מקצבים מקפיצים, רקדנים ואקרובטים.