צפו בתהליך הייצור המרתק של דמויות לגו במפעל (וידאו)

קוביות לגו אולי נראות כמו חלקים מבולבלים של לבנים אפורות לעין הבלתי מאומנת, אבל האם אי פעם תהיתם למה הם מסוגלים? זה רק צעצוע, נכון? ובכן, אם זה מה שחשבתם אתם לגמרי טועים. אבני לגו הן הרבה יותר מזה.⁣

לגו היא חברת צעצועים דנית המתמחה ביצירת לבני פלסטיק שניתן להשתמש בהן להרכבת דגמים מכל הסוגים. השם המסחרי לגו נטבע על ידי אולה קירק כריסטיאנסן עבור החברה שהקים ב-1934. הוא בא מהמילים הדניות 'leg godt', שמשמעותן לשחק היטב

אבני לגו משמשות לרוב ילדים כחלק מהמשחק שלהם. לגו לילדים הוא משחק שבו יש להרכיב את לבני הלגו לפי ההוראות המפורטות על האריזה. ישנם משחקים רבים ושונים שניתן לשחק עם לגו, אך קוביות לגו היא אחת מהפשוטות והפופולריות שבהן.

כמה עובדות על משחק לגו קוביות לילדים: הסט הראשון של קוביות לגו יצא ב-1978 ונקרא "משחק העוגות המטורפות". הוא כלל שש קוביות שהיו להן צורות שונות על פניהן ומספרן אחד עד שש. הקוביות שוחררו בקבוצות של שתיים, שלוש או ארבע עד 1988.

לאחרונה נתקלנו במהלך שיטוטי הרשת שלנו בסרטון מגניב במיוחד בו מציגים את תהליך הייצור של דמויות הלגו הכל כך מפורסמות של חברת לגו. הסרטון מציג שלב אחר שלב את תהליך ההרכבה שמבצעים במפעל ועד לאריזה שלהם בשקיות מתנה שמשווקות לצרכנים. מדהים לדעת שביום עבודה המפעל הזה מסוגל לייצר 8000 יחידות של דמויות לגו כאלה, אבל כמו שתראו מיד התהליך כל כך מהיר ומכני שזה לא פלא שהם מסוגלים לייצר כל כך הרבה ביום עבודה בודד.

מוזמנים לצפות בסרטון המצורף ולכתוב לנו איזה עוד דברים הייתם רוצים לראות, כמו כן אם יש כלם לינקים לסרטונים דומים לזה מוזמנים להוסיף לנו אותם בשרשור התגובות, אנחנו תמיד שמחים לגלות תכנים מגניבים כמו אלה. תהנו!