כך נראה הבית הענקי של הראפר ויז קאליפה (וידאו)

יש אנשים שחיים את השיר 'אשליות' של ניסים סרוסי, מבחינתם המילים "לגור בדירת פאר, לחשוב שאתה מליונר" זאת מציאות לכל דבר ועניין. וכמה כיף שחלק מהאנשים האלה מוכנים אפילו לפתוח את הדלת של הבית שלהם כדי להראות לנו עד כמה הם עשירים ומצליחים, כל זה כמובן במעטפת של "בואו תראו איזה עיצוב יפה יש לבית שלי" אבל בתכלס כולנו מסתכלים בפה פעור על הבתים הללו ופשוט מקנאים עד עצם נשמתנו בבית המדהים שלהם.

ויז קאליפה הוא אמן היפ הופ סופר מצליח שהיה מועמד עד היום לעשרה פרסי גראמי ויש לו ביוטיוב ובשאר הפלטפורמות להאזנה מאות מיליוני השמעות. ויז הוא ללא ספק אחד הראפרים העשירים בעולם ולאחרונה הוא הזמין את צוות הצילום של מגזין Architectural Digest כדי שהם יוכלו לעשות על הבית שלו כתבה מצולמת. כמו שתראו מיד מדובר באחד הבתים הכי מגניבים ויפים שתראו.

ואם בתים של עשירים ומפורסמים זה משהו שאתם אוהבים אז אנחנו ממליצים לכם בחום להיכנס לערוץ היוטיוב של Architectural Digest ולהתרשם מבתים נוספים של מפורסמים כמו אלישיה קיז, קריסטין דאנסט, סקוטי פיפן, רוברט דאוני ג'וניור, ג'סיקה אלבה, קנדל ג'נר, דקוטה ג'ונסון, טומי הילפיגר ועוד רבים וטחונים.