5 סדרות נהדרות שכדאי לכם להוסיף לרשימת הצפייה בנטפליקס

אם נרשמתם לנטפליקס לאחרונה סביר להניח שגיליתם עולם תוכן שלם של סרטים וסדרות מעולות. הבעיה שיש כל כך הרבה תוכן שלעיתים קשה לדעת מאיפה להתחיל קודם. בדיוק בגלל זה החלטנו היום לנסות ולעזור לכם עם רשימה ממוקדת של סדרות נטפליקס מעולות שכדאי לכם להוסיף לרשימת הצפייה שלכם, בהקדם! הרשימה הזאת נבחרה על פי טעמו האישי וסביר להניח שלא כולם יסכימו עם הבחירות שעשינו.

אם יש לכם המלצות נוספות לסדרות חובה בנטפליקס אתם יותר ממוזמנים לכתוב לנו עליהן בתגובות לכתבה. אם נסכים איתכם נשמח להוסיף אותן ולעדכן את הכתבה עם סדרות נוספות שהמלצתם עליהן. עכשיו בואו נתחיל ברשימה.

נטפליקס סדרות
Credit: Pixabay

אוזרק

סדרת מתח בכיכובו של ג'ייסון בייטמן שמגלם שם תפקיד דרמטי מוצלח במיוחד, אחרי שהתרגלנו לראות אותו בעיקר בקומדיות. בייטמן מגלם בסדרה את דמותו של מרטי בירד, רוח חשבון שמסתבך עם קרטל סמים שעבורו הוא מלבין כספים. כשיום אחד הקרטל מגלה שהמשרד של מרטי גונב כספים מהעסק שלהם, הם מטפלים בשותף שלו באופן תמידי ומאיימים על משפחתו של מרטי.

הסיבה היחידה שהם משאירים אותו משפחתו בחיים היא שמרטי מבטיח להם להלבין עבורם סכום מטורף של כסף באמצעות שורת עסקים שהוא יפתח באזור תיירים מנומנם שנקרא 'אוזרק'. הקרטל נותן למרטי צ'אנס להוכיח את עצמו ואם הוא לא יצליח הוא ישלם על זה בחייו.

לסדרה יש כבר 3 עונות שיצאו ועונה רביעית ואחרונה שתצא בשני חלקים במהלך שנת 2022. אם אתם מחפשים סדרות מתח זאת אופציה נהדרת עבורכם.

ארקיין

סדרת אנימציה בז'אנר של פנטזיה-הרפתאות שמבוססת על המשחק League of Legends. במידה ואינכם מכירים את המשחק הזה הכל טוב, אין צורך להכיר את המשחק על מנת לצפות בסדרה. העונה הראשונה של הסדרה הזאת עלתה לשירות התוכן של נטפליקס במהלך שנת 2021 והיתה לאחת ההפתעות הגדולות של השנה. מדובר בסדרה מושקעת במיוחד עם מבנה עלילה טוב מאוד שטומן בחובו כמה טוויסטים מעניינים ודמויות עמוקות שנכנסות ללב של הצופים.

בהעלילה מתרחשת במקום שנקרא 'פילטובר', מדובר בעיר שחלקה הקטן נהנה מעושר, מעמד גבוה, לימודים וטכנולוגיה מפותחת, אך עיקר האוכלוסיה של פילטובר נמצא במעמד הנמוך שמדוכא ע"י השוטרים של עיר שמונעים מהם בכוח למרוד. שתי אחיות מהמעמד הנמוך גונבות דברי ערך מדירה בחלק העשיר של העיר, הן לא יודעות שהפריצה הזאת תגרום למספר אירועי אלימות שיסכנו את חייהן.

עוזרת בית

סדרת דרמה נוגעת ללב שמדברת על הרבדים השונים של האלימות במשפחה ואיך הם באים לידי ביטוי לצד הבירוקרטיה שנשים שחוות אלימות צריכות להתמודד איתה על מנת לצאת מהמעגל האכזרי הזה של האלימות. עלילת הסדרה מציגה סיפור של אמא צעירה שמחליטה לעזוב את בעלה. כבר בדקות הראשונות של הפרק הראשון אנחנו רואים אותה מכניסה את הילדה הקטנה שלה 'מאדי' למכונית שלהן והיא נמלטת איתה מבעלה המבולבל. בהמשך אנחנו מבינים מה בדיוק התרחש בין השניים ומה בדיוק היתה הסיבה לעזיבה הלא ממש פתאומית שלה מהבית.

גמביט המלכה

דרמה בכיכובה של אניה טיילור ג'וי שמגלמת בסדרה את דמותה של אליזת הרמון, ילדה עזובה בבית יתומים שמגלה יכולות שחמט עילאיות שיהפכו אותה לכוכבת בינלאומית בשחמט. החיים של אליזבת לא כאלה פשוטים, כי גם העלייה המטאורית שלה לטופ של השחמט העולמי גובה ממנה מחירים אישיים הקשורים בהרס עצמי, התמכרויות שונות שכמובן משפיעים על חייה בצורה שלילית. מדובר בסדרה של עונה אחת, מוזמנים לצפות כאן בטריילר לסדרה.

המורדת

סדרה של נטפליקס בכיכובה של השחקנית הישראלית 'שירה האס' שקיבלה מועמדות לפרס האמי על תפקידה בסדרה הזאת. מדובר בסדרה שמבוססת על הספר של דבורה פלדמן, הסדרה מגוללת את סיפורה של צעירה חרדית מברוקלין בשם אסתר שפירו, שבוחרת להימלט מנישואיה וכל מה שהיא מכירה בקהילה היהודית החרדתית בניו יורק. אסתר בוחרת לברלין, מנסה להתחיל חיים חדשים, מוצאת מקלט אצל חבורת מוסיקאים צעירים וחולמת בעצמה ללמוד מוסיקה. אך במהרה היא תגלה שהעבר שלה לא מרפה ממנה כל כך מהר.